Novinky

S velikou lítostí v srdci oznamujeme, že za duhový most předčasně odešla vodící fenka Beta. Byla milující pomocnicí a parťačkou pana hluchoslepého pana Karla a my všichni v Pes partner pro ni pláčeme s ním. Budeš všem hrozně moc chybět, čokoládová Betynko, ale ve svých srdcích si tě uchováme na vždycky.

Jako každé prázdniny nezahálíme a pro děti děláme ukázky výcviku našich pejsků. Letos jsme navštívili Fajn tábor v Lanškrouně, a dvakrát příměstský tábor v Bečvárech. Moc děkujeme spolupracovníkům: Anna Fišková, Pavla a Tomáš Hýskovi, Eva Koppová, Dominika Hladíková a jejich vlastním hafanům: Jurášek, Dájinka, Mína, Jasko, Buginka a Sendinka.

Po té, co nám COVID 19 zkazil jarní seminář a canisterapeutické zkoušky se skoro bojíme zvolit nový termín. Moc doufáme, že tentokrát nám to již žádná epidemiologická opatření nepokazí. Tedy termín je 3. 10. 2020 a budeme se na vás i vaše pejsky moc těšit. Vše potřebné najdete v propozicích a přihlášce.

Jedna psí holčička je až z Polska a jmenuje se Dášenka, ta druhá, menší, je ze Severní Moravy a jmenuje se Dorotka. Dášena je plemeno anglický springer spaniel a Dorotka je královský pudl. S děvčaty je hodně práce, ale je to radost koukat, jak spolu dovádějí. Myslím, že jsou jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet, obě pěkný...