Novinky

Canisterapeutický seminář s testováním psů dne 16.4.2022 

Zveme vás a vaše pejsky na Canisterapeutický seminář s testováním psů. Termín je sobota 16.4.2022. Více informací najdete v propozicích.


Velká novina

Naše Pampeliška (vlastním jménem Amálie ze Slamáku) je chovná fena. Absolvovala dvě výstavy s hodnocením "VÝBORNÁ"  a nakonec zvládla zkoušku OVVR (ověření vrozených vlastností retrievrů)  a má konečně splněny všechny podmínky pro to, aby mohla být maminkou štěňátek s průkazem původu. Ještě se připravuje na splnění Canisterapeutické zkoušky, takže držíme palce. Ale už teď jsme na tebe moc  hrdí, princezno Pampeliško.


S velikou lítostí v srdci oznamujeme, že za duhový most předčasně odešla vodící fenka Beta. Byla milující pomocnicí a parťačkou pana hluchoslepého pana Karla a my všichni v Pes partner pro ni pláčeme s ním. Budeš všem hrozně moc chybět, čokoládová Betynko, ale ve svých srdcích si tě uchováme na vždycky.

Jako každé prázdniny nezahálíme a pro děti děláme ukázky výcviku našich pejsků. Letos jsme navštívili Fajn tábor v Lanškrouně, a dvakrát příměstský tábor v Bečvárech. Moc děkujeme spolupracovníkům: Anna Fišková, Pavla a Tomáš Hýskovi, Eva Koppová, Dominika Hladíková a jejich vlastním hafanům: Jurášek, Dájinka, Mína, Jasko, Buginka a Sendinka.

Po té, co nám COVID 19 zkazil jarní seminář a canisterapeutické zkoušky se skoro bojíme zvolit nový termín. Moc doufáme, že tentokrát nám to již žádná epidemiologická opatření nepokazí. Tedy termín je 3. 10. 2020 a budeme se na vás i vaše pejsky moc těšit. Vše potřebné najdete v propozicích a přihlášce.