Pejsci ve výchově

Pes partner č. 20 - Dorotka

Dorotka je královská pudlice a bude z ní vodící pes pro slečnu Deboru. Zatím je to taková chemlonová hračka, která jde z ruky do ruky, protože je strašně roztomilá. Je moc šikovná a rychle se zařadila do Pes partner smečky. Hezky papá a roste. Hraje si s Dášenkou a vůbec jí nevadí, že je proti ní úplnej drobek.

Až bude mít za sebou všechna očkování, čeká jí výlet za paničkou do Prahy. Ta už se jí nemůže dočkat. Na jejich vzájemném vztahu budeme pracovat co to půjde, aby jsme jim obou usnadnili budoucí soužití. Ale tak to tady v Pes partner děláme vždycky.

Pes partner č. 19 - Bayley

Naše Bayley se narodila 17. 10. stejně jako Dášenka. jen Baylína tady u nás doma a Dáša daleko v Polsku. Vychová si jí Jirka a my se snažíme mu na dálku pomáhat radou. Na jejím místě měla být původně Pampeliška, ale protože Jirku před vánoci opustila jeho asistentka Cherynka, rozhodl se za podpory  své přítelkyně zahnat stesk malým štěnětem. A čas na stýskání mu ta malá lotrnice rozhodně nenechá. Má u Jiřího krásné dětství, plunduje zahradu, dělá mu společnost v díně a oba, Jiří i Zuzanka jí milují. Možná až moc, a ta potvůrka to ví.
Tak si ještě užij dětsví Baylíno, ale pak už budeš hodná holka, viď?


Pes partner č. 19 - Dášenka

Ještě hodně granulek bude muset schoupat, než bude pomocnicí pana Stanislava. Zatím je to malá slečna, pro kterou jsme jeli až skoro do Varšavi. Původně se podle rodokmenu jmenovala Girly, ale její budoucí páníček si přál Dášu, tak je to Dášenka. Zatím se učí takové ty důležité věci, jako že se doma nečůrá, že když se na ní zavolá, tak má přiběhnout a hlavně, že když zůstane chviličku sama, tak nemá ječet jako na lesy. Ona totiž sama vůbec být nechce a dává to hlasitě najevo.