Psi ve výcviku

Pes partner č. 20 - Dorotka

Dorotka je královská pudlice a bude z ní vodící pes pro slečnu Deboru. Už dávno to není ta malá chemlonová hračka, už je z ní velká slečinka, která se připravuje na svou kariéru vodícího psa. Je to pilná studentka a cvičení jí moc baví. A navíc nám roste do krásy.

Pes partner č. 21 - Bailey

Fenka z našeho chovu bude pomáhat vozíčkáři Jirkovi. Bude mu dělat společnost i v práci, zatím co Jiří bude pracovat v keramické dílně, Bailey bude hůídat, aby ho při práci nikdo nerušil. A když bude potřebovat pomoci, třeba něco podat, bude připravená mu přinést. Víc jí ale asi budou bavit společné procházky v okolí. Její rodinou bude i Jirkova přítelkyně Zuzana, pár darebných papoušků Žako, slepičky a spousta rybiček a britský kocourek. Jirka je totiž vášnivý chovatel.

Sem patří váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti.