Klub Pes partner

Rekondiční pobyt v Poděbradech 

O víkendu 24.9. až 26.9. 2021 jsme se spolu s klienty zúčastnili prima pobytu v Poděbradech. Všichni jsme si to moc užili, pejskové hezky cvičili a počasí nám tak vyšlo. Velká pochvala patří Pavle a Tomovi, kteří se o nás skvěle starali. Trenérky Anička, Dominika a Markéta si pro nás připravili fajn program. Příště vychytáme drobné organizační nedostatky a bude to ještě o něco lepší. 

ZOO Praha  -  Akce byla zrušena z důvodů nařízení vlády kvůli COVID 19 !!!

Klub Pes partner zahajuje svoji činnost od září 2020. Klub vzniká z poptávky našich klientů, kteří by uvítali prostor pro vzájemné setkávání, kde by si mohli vyměňovat zkušenosti. Kde by také měli možnost konzultovat s trenéry a sociálním pracovníkem to, co je trápí nebo zajímá. Hlavně se ale chtějí pobavit a užít si aktivně čas se svým pomocníkem.

Co vás v Klubu čeká?

Budeme chodit na zajímavé výlety a místa. Budeme se věnovat posílení vašeho vztahu se psem. Budeme potkávat zajímavé lidi a dozvídat se zajímavé věci. Bude se snažit vymyslet pro klienty zajímavý, zábavný i poučný program.

Pro koho je Klub Pes partner?

Je samozřejmě pro naše klienty. Pro ty, kteří již svého asistenta mají, ale i pro ty, kteří čekají na ukončení jeho výcviku až si ho budou moci odvést domů. Pomyslné dveře našeho klubu jsou otevřené i majitelům asistenčních psů, které vycvičila jiná organizace, neboť může jít o členy jedné rodiny. Na všechny klubové akce je nutné se hlásit předem. Kapacity nejsou neomezené.