Novinky

Canisterapeutický seminář s testováním psů dne 16.4.2022 

Zveme vás a vaše pejsky na Canisterapeutický seminář s testováním psů. Termín je sobota 16.4.2022. Více informací najdete v propozicích.


Velká novina

Naše Pampeliška (vlastním jménem Amálie ze Slamáku) je chovná fena. Absolvovala dvě výstavy s hodnocením "VÝBORNÁ"  a nakonec zvládla zkoušku OVVR (ověření vrozených vlastností retrievrů)  a má konečně splněny všechny podmínky pro to, aby mohla být maminkou štěňátek s průkazem původu. Ještě se připravuje na splnění Canisterapeutické zkoušky, takže držíme palce. Ale už teď jsme na tebe moc  hrdí, princezno Pampeliško.


Jedna psí holčička je až z Polska a jmenuje se Dášenka, ta druhá, menší, je ze Severní Moravy a jmenuje se Dorotka. Dášena je plemeno anglický springer spaniel a Dorotka je královský pudl. S děvčaty je hodně práce, ale je to radost koukat, jak spolu dovádějí. Myslím, že jsou jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet, obě pěkný...

Velká ztráta

11.05.2020

V pondělí 28. dubna 2020 odešla naše nejstarší fenka Kikinka. Nebyla asistenční pes, ale byla tu s námi od začátku a kdo ji poznal nikdy nezapomene.

Z důvodů vládních opatření musíme náš seminář přesunout na podzimní termín. Všem účastníkům se omlouváme.

Moc vám všem děkujeme, že svými nákup přes GIVT podporujte výcvik psů pro lidi s postižením. Tým Pes partner